Automatyczne nawadnianie

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANAIA podlewa ogród za pomocą zraszaczy, mikrozraszaczy i linii kroplujących, odpowiednio dobranych do roślin i warunków wystepujących na danym terenie. Pracą steruje kompatybilny z systemem sterownik, który opcjonalnie może być wyposażony w czujnik opadów, nasłonecznienia i wilgotności. 

ZALETY:
  •  automatyczne nawodnienie dzięki regularnemu podlewaniu i zachowaniu odpowiedniej wilgotności w naszym ogrodzie, pomaga utrzymać zdrowe i dorodne rośliny.
  • system praktycznie nie wymaga obsługi – po odpowiednim zaprogramowaniu sterownika system dba o właściwe utrzymanie wilgotności gleby, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na podlewanie ogrodu;
  • umożliwia racjonalne zużycie wody, nawet o 40% mniejsze w stosunku do tradycyjnego podlewania;
  • montaż systemu nawadniającego podnosi wartość całej nieruchomości;
System automatycznego nawadniania warto założyć nawet w małym ogrodzie. Może obejmować całą jego powierzchnię bądź tylko jej część, np. trawnik, wybrane rabaty.

Każde zlecenie jest poprzedzone wykonaniem szczegółowego  projektu wraz z umiejscowieniem poszczególnych elementów systemu nawadniania, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką dokładność oraz pełne pokrycie zraszanego terenu.

Projekt możemy wykonać na podstawie mapy ogrodu wykonanej przez Inwestora lub oględziny na miejscu. Do montażu systemu nawadniania stosujemy podzespoły firm, które uznawane są za liderów w swojej branży: Hunetr, Rain Bird, Irritec, Bermad, Palaplast.

Na każdą wykonaną usługę, oraz zamontowane elementy nawadniania udzielamy rocznej gwarancji.